Szenczi Molnár Albert Gimnázium

Irány a magyar középiskola!

Az iskola neve: Kӧzӧs Igazgatású Magyar Tanítási Nyelvű Iskola –

Szenczi Molnár Albert Gimnázium, Magyar Tanítási Nyelvű Szakkӧzépiskola

Az iskola logója:

Az iskola címe: Lichnerova 71, 903 01 Senec

Elérhetőségek: tel./fax: 02/4592 3424; e-mail: szenczigv@gmail.com; honlap: www.szenczigsz.sk

Az iskola igazgatója: Mgr. Kontár Zsuzsanna

Szakok: gimnázium; vállalkozói iskola; óvodapedagógia és nevelői szak (nappali és esti tagozaton); logisztika

Képzés: négyéves nappali tagozaton (gimnázium, vállalkozói iskola, óvodapedagógia és nevelői szak, logisztika) és esti tagozaton (óvodapedagógia és nevelői szak), tanítási nyelve a magyar nyelv.

Iskolánk általános műveltséget (gimnázium) és szakképzést (vállalkozói iskola, óvodapedagógiai, nevelői és logisztika szak) nyújt. Célunk a modern iskola létrehozása, és a tanulók személyiségének fejlesztése, hogy a munkapiacon, a társadalomban érvényesülni tudjanak. Iskolánk tanárai mind szakképzettek. Fontosnak tartjuk a jó tanár-tanuló-szülő kapcsolatot.

A diákok érvényesülése: Diákjaink az érettségi után főiskolákon, egyetemeken folytathatják tanulmányaikat, esetleg munkát vállalhatnak nemcsak Szlovákiában, hanem a szomszédos országokban is, pl. Magyarországon, Ausztriában, Csehországban.

Iskolánk az egyetlen olyan magyar tanítási nyelvű kӧzépiskola Pozsony megyében, amely szakképesítést nyújt.

A távolabbról érkező diákoknak tudunk kollégiumot biztosítani.

 

IV. G, osztályfőnök: Mgr. Kontár Zsuzsanna

Kontár Milán, Macsicza Dániel, Németh János, Opavský Martin, Szarka Réka, Vajda Katalin

 

IV. O, IV. V, osztályfőnök: Mgr. Kontár Zsuzsanna

Botló Renáta, Gál Mária, Gálffy Alexandra, Kleberc Norbert, Gál Dominika, Kováč Scarlett, Jagri Krisztina, Sándor András, Kajoš Denisza, Szitáš Cintia, Kamen Krisztina, Keszőcze Krisztina, Kiss Bianka, Matús Fanni, Szabó Eszter, Szabó Krisztina, Szabó Vivien, Ürge Adrienn, Varga Tünde